Události ve městě

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcích, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

Gulášové hody

Restaurace Na Folvarku Vás zve na tradiční gulášové hody, které se budou konat od pátku 12. 10. 2018 od 13 hodin do neděle do vyprodání. Mimo hovězí, vepřový a krůtí, bude i dančí a kančí guláš. Nebudou chybět domácí knedlíky i špekové a domácí chleba i koláče.

Přihlaste své dítě do kroužku

První návštěva je bez přihlášení – „nezávazná“.

AKTIVIZAČNÍ A MOTIVAČNÍ PROGRAMY PRO OSOBY S AUTISMEM

Organizace MIKASA z.s. rozšiřuje aktivity projektu „Aktivizační a motivační programy pro osoby s autismem“ do dalších měst Moravskoslezského kraje. Cílem projektu je podporovat a motivovat jeho účastníky v překonávání životních překážek tak, aby se mohli co nejvíce zapojovat do běžného života – navazovat a udržovat vztahy s druhými lidmi, získat a udržet si práci, věnovat se svým koníčkům a zájmům.

Volby do zastupitelstva města Paskov

Volby do zastupitelstva města Paskov se uskuteční v pátek 5. října 2018 od 14:00 do 22:00 hodin a sobotu 6. října 2018 od 8:00 do 14:00 hodin Bližší informace o volebních místnostech dle trvalého pobytu naleznete v přiloženém dokumentu.

Nabídka hlíny

V současné době je realizována výstavba nové ulice propojka Kirilovová, Místecká. Z dané stavby bude nadbytek hlíny, který má být odvezen na deponii mimo území Paskova. Máte-li někdo zájem o hlínu z výkopu na vyrovnávku svého pozemku kontaktujte zdenek.belik@mesto-paskov.cz, Nebo telefon Zdeněk Bělík 777672014.

Kino - Ready Player One: Hra začíná

Děj filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS. Odstartuje tak zběsilý závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Velikonočního vajíčka rozhodne přidat nenápadný mladý hrdina Wade Watts (Tye Sheridan), je vržen do šílené, realitě na hony vzdálené honby za pokladem ve fantaskním světě mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí.

Beseda s Richardem Konkolskim

Místní knihovna Oprechtice Vás zve na besedu s Richardem Konkolskim, která proběhne v úterý 16. října od 17 hodin. Vstupné zdarma

Kino - Lego DC superhrdinové Flash

Ranní slunce pravidelně ozařuje perlu města Metropolis, budovu Daily Planet. Když se ale Joker rozhodne, že stavba potřebuje renovaci, je třeba mít se na pozoru, protože kostky budou jen lítat! Liga spravedlivých sice naskočí do akce, jenže během bitvy s Jokerem se stane něco podivného s Flashovými schopnostmi a ten se ocitne v nekonečné časové smyčce. A ještě podivnější je Reverse Flash ve žlutém kostýmu, který se mu vysmívá na každém kroku! Přerušit smyčku a zachránit Metropolis si vyžádá všechnu Flashovu rychlost, špetku magie a pomocné ruce (a tlapky) několika nových rekrutů Ligy spravedlivých: Atoma, superpsa Krypta a netopýřího psa Aceho.

Divadelní představení - Neprodejné manželky

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK BUDE ZAHÁJEN V ÚTERÝ 21.8.2018 NA MÚ PASKOV.

Kino - Lego DC Superhrdinky: Střední škola pro padouchy

Superhrdinky LEGO® DC jdou do akce. Střední škola Uber High slibuje „méně úkolů a více zábavy“, a proto její popularita mezi studenty Střední školy pro superhrdiny roste. Když začnou do tajemné instituce odcházet, Wonder Woman, Supergirl a Batgirl se pustí do pátrání! Čerstvě přijaté studentky Catwoman, Cheetah a Poison Ivy jsou ze školy, která jim „dovolí být sebou samými“, nadšené. Jenže myslí to s nimi poctivě, nebo někdo dívky využívá pro své temné plány? Tým hrdinek spolu s novou členkou Green Lantern musí odhalit pravdu. V téhle zkoušce nesmí Superhrdinky LEGO® DC propadnout!