Pronájmy prostor v majetku města

Podmínky pro užívání kulturních zařízení Městského úřadu Paskov

Ve městě Paskov lze zapůjčit kulturní zařízení pro účely komerční, k pořádání společenských večírků, kulturních pořadů, svateb, pohřbů, oslav životních jubileí, tělovýchovných aktivit apod. za níže uvedené ceny.

Velký společenský sál nad Zámeckou krčmou v Paskově

• pronájem sálu vč. přísálí                                800 Kč/den

200 Kč/hodinu

• přísálí samostatně                                          400 Kč/den
  • běžná činnost spolků*                                      75 Kč/hodinu
  • ozvučení a projektor                                       300 Kč/den

Všichni uživatelé hradí náklady na čištění ubrusů a utěrek.

Velký společenský sál v Oprechticích

• pronájem sálu                                                1.000 Kč/den
  • malá místnost                                                   300 Kč/den
  • kuchyně                                                            400 Kč/den
  • běžná činnost spolků*                                         75 Kč/hodinu
  • ozvučení a projektor                                         300 Kč/den

Všichni uživatelé hradí náklady na čištění ubrusů a utěrek, poškozené nádobí a spotřebu elektrické energie dle platných cen.

KCP Sokolovna

• pronájem sálu                                                 1.500 Kč/na den

300 Kč/hodinu

• výstavy, výchovně vzdělávací akce místních spolků, zaměřené na děti a mládež

900 Kč/den

• běžná činnost spolků*                                          75 Kč/hodinu
  • ozvučení a projektor                                           300 Kč/den

Všichni uživatelé hradí náklady na čištění ubrusů a utěrek a poškozené nádobí dle platných cen.

Kinosál Panorama

• pronájem bez projektoru                               250 Kč/hodinu
  • pronájem včetně projektoru a obsluhy          450 Kč/hodinu
  • běžná činnost spolků*                                     75 Kč/hodinu

Sportovní prostory v majetku města

Tělocvična u ZŠ Paskov                                                                                  250 Kč/hod.

Posilovna v tělocvičně u ZŠ Paskov                                                                  30 Kč/hod.

Sportovní hala u ZŠ Paskov                                        7:00 – 14:00                400 Kč/hod.

14:00 – 20:00                500 Kč/hod.

20:00 – 23:00                400 Kč/hod.

víkendy                          400 Kč/hod.

Kurty Oprechtice                                                                                              100 Kč/hod.

Ceník je platný od 1.7.2018

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.