Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Kino - Ready Player One: Hra začíná

Datum konání:
16. 10. 2018
Typ akce:
"akční film, dobrodružný film, sci-fi film"
Místo konání:
Kino Panorama - v Paskově

Děj filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS. Odstartuje tak zběsilý závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Velikonočního vajíčka rozhodne přidat nenápadný mladý hrdina Wade Watts (Tye Sheridan), je vržen do šílené, realitě na hony vzdálené honby za pokladem ve fantaskním světě mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí.

Zobrazit více

Beseda s Richardem Konkolskim

Datum konání:
16. 10. 2018
Typ akce:
"akce pro celou rodinu"
Místo konání:
Místní knihovna Oprechtice - Paskov

Místní knihovna Oprechtice Vás zve na besedu s Richardem Konkolskim, která proběhne v úterý 16. října od 17 hodin. Vstupné zdarma

Zobrazit více

Kino - Lego DC superhrdinové Flash

Datum konání:
16. 10. 2018
Typ akce:
"pro děti (film)"
Místo konání:
Kino Panorama - v Paskově

Ranní slunce pravidelně ozařuje perlu města Metropolis, budovu Daily Planet. Když se ale Joker rozhodne, že stavba potřebuje renovaci, je třeba mít se na pozoru, protože kostky budou jen lítat! Liga spravedlivých sice naskočí do akce, jenže během bitvy s Jokerem se stane něco podivného s Flashovými schopnostmi a ten se ocitne v nekonečné časové smyčce. A ještě podivnější je Reverse Flash ve žlutém kostýmu, který se mu vysmívá na každém kroku! Přerušit smyčku a zachránit Metropolis si vyžádá všechnu Flashovu rychlost, špetku magie a pomocné ruce (a tlapky) několika nových rekrutů Ligy spravedlivých: Atoma, superpsa Krypta a netopýřího psa Aceho.

Zobrazit více