Roušky - informace

Roušky - informace 1Informace o probíhající distribuci roušek

Vážení spoluobčané,

díky práci dobrovolníků se městu Paskov podařilo zorganizovat šití a distribuci ochranných roušek. Nejrizikovější skupině našich občanů, a to seniorům nad 60 let, byly roušky dodány do neděle 22.3.2020. V těchto chvílích pokračujeme v distribuci roušek do všech domácností, které si o roušku požádaly na tel. čísle 727 931 392 prostřednictvím SMS ve tvaru: jméno, příjmení, adresa a počet ks.

Seniorům bylo poskytnuto cca 1000 ks roušek. Dalších téměř 1 300 ks roušek je připraveno pro distribuci do domácností. Každá domácnost by měla zpočátku obdržet max 3 ks roušek (nejvýše však 1 ks na osobu), aby byla pokryta základní potřeba.

Děkujeme všem dobrovolníkům za jejich nezištnou pomoc při výrobě a distribuci roušek a všem přejeme pevné zdraví.

členové krizového štábu města Paskov

Vytvořeno: 24. 3. 2020