Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Události ve městě

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcích, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

07.11.2019

„Kdo s koho“ – nákupy v předvánočním období

S blížícími se Vánocemi souvisí i větší návštěvnost obchodních center, a to nejen z důvodu nákupu potravin, ale i dárků pro své nejbližší. V tomto období mívají sebou nakupující také větší finanční hotovost. Je faktem, že i na psychiku nás všech může mít toto náročnější období roku vliv. Moravskoslezští policisté chtějí upozornit veřejnost na možné krádeže při předvánočním nakupování. Samotní poškození totiž svou nepozorností mohou usnadnit páchání protiprávního jednání.

Detail

25.10.2019

Prodej drůbeže 26.10.2019

Studénka drůbež nabízí k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, brambory na uskladnění, česnek sadbový/konzumní, krmné směsi a vitamíny. Krouhané zelí a hlávkové zelí lze zakoupit ihned na místě nebo objednat na příště. Dále nabízí čerstvá domácí vejce. Prodej se uskuteční v Paskově dne 26.10.2019 v době od 11:30 do 11:45 u kina.

Detail

22.10.2019

ZTRÁTY A NÁLEZY - kabelka

Našla se béžová kabelka s tlačítkovým telefonem. K vyzvednutí na MÚ u paní Trebulové.

Detail

22.10.2019

ZTRÁTY A NÁLEZY - andulka

Včera 21.10.2019 se našla andulka. Bližší informace pro majitele na MÚ Paskov.

Detail

18.10.2019

Deratizace města

Město Paskov objednalo plošnou deratizaci (hubení hlodavců). Prosíme občany, kteří zaznamenali výskyt potkaních nor, aby o místě informovali pana Ing. Aleše Přečka.

Detail

19.11.2019

Kino Panorama - Pokémon: Detektiv Pikachu

Historicky první hraný film o Pokémonech s názvem Pokémon: Detektiv Pikachu vychází z fenoménu Pokémon – jedné z nejpopulárnějších multigeneračních zábavních značek všech dob.

Detail

19.11.2019

Kino Panorama - Bílý bílý den

V odlehlém islandském městečku se bývalý policista vyrovnává s tragickým úmrtím své ženy.

Detail

26.11.2019

Kino Panorama - Avengers: Endgame

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.(Falcon)

Detail

26.11.2019

Kino Panorama - Na střeše

Profesor Rypar (Alois Švehlík) poskytne dočasné útočiště Songovi (Duy Anh Tran), mladému Vietnamci, jehož našel ukrytého na střeše svého domu.

Detail