O ponechání kontejnerů na trávu a větve rozhodujete vy

Typ: ostatní
tráva a větveNaposledy vyzýváme všechny občany, kteří využívají kontejnery na trávu a větve k dodržování třídění. V opačném případě budou kontejnery dostupné pouze v areálu sběrného dvora.

Vážení občané, jako každý rok i letos pro Vás město Paskov zajišťuje přistavení kontejnerů na trávu a větve a to v místech Folvark točna, plac u městského úřadu, sběrný dvůr a Oprechtice.

V tuto chvíli ještě nejsou rozvezeny všechny kontejnery a už se nám opět vyskytl problém s dodržováním rozlišování kontejneru na trávu a kontejneru na větve.

Městský úřad zajišťuje svoz těchto kontejnerů zdarma pro své občany, ale je nutné zajistit, aby v daném kontejneru bylo opravdu jen to co tam patří.

větvetráva

Třídění je opravdu důležité a to z důvodu, že každý kontejner se vyváží na jiné místo a v případě nedodržení třídění jsme nuceni zajistit vysypání a roztřídění obsahu našimi zaměstnanci. Samozřejmostí je i to, že do těchto kontejnerů opravdu nepatří žádný jiný odpad!

Vytvořeno: 1. 4. 2019
Poslední aktualizace: 2. 4. 2019 14:51