Město Paskov, pod které patří i část Oprechtice, se nachází na severní Moravě v okrese Frýdek-Místek. Leží na spojnici Ostravy a Frýdku-Místku. V nedávné historii (do roku 1918) bylo hraniční obcí mezi Moravou a Těšínským Slezskem - hranici tvořila řeka Ostravice. Paskov sousedí s obcemi Vratimov, Řepiště, Žabeň, Lískovec, Staříč, Brušperk, Oprechtice, Krmelín, Nová Bělá a Hrabová. Poslední dvě jmenované obce se již nacházejí v okrese Ostrava.

Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel je  3 954 (stav k 1.1.2022). více...

Dovoz jiného než tříděného odpadu

Dovoz jiného než tříděného odpadu 1

Vážení občané, v návaznosti na častější vznik „černých skládek‘ před sběrným místem Vás prosíme o využívání sběrného místa především v době jeho otevření.

Přední otevřený prostor slouží pouze pro TŘÍDĚNÝ odpad (papír, plast, sklo, větve, tráva, drobné elektro, oděvy, oleje). Veškerý jiný odpad prosím dovezte pouze v době otevření sběrného místa.

Otevírací doba do 29.2.2024: ÚT 8:00 – 12:00 h,  ČT 14:00 – 17:00 h, a druhá sobota v měsíci.  Od 1.3.2024 bude opět platit původní otevírací doba.

Datum vložení: 20. 2. 2024 10:40
Autor: Ester Palacká

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu