Hmotná pomoc pro občany Mikulčic

Dobrovolníci z jednotky SDH Paskov dnes vyrazili na pomoc do Mikulčic. Jedná se o jednu z obcí na Jižní Moravě, kterou postihla ničivá přírodní katastrofa. Máme pro Vás aktuální informace z místa a VELKOU PROSBU O POMOC.

Paskovští hasiči jsou na místě v Mikulčicích a lidé tam pravděpodobně budou dlouho bez elektřiny. Takže uvítají zapůjčení elektrocentrály, benzín, svítilny, baterky, čelovky, svíčky.

Dále stavební materiál a nářadí: plachty, latě, kolečka, pily, kladiva, sekery, lopaty, smetáky, Aku nářadí, hřebíky, pytle.

Potravin a hygienických potřeb mají dost.

Prosíme tedy všechny, kteří chtějí pomoci, ať daruji výše vyjmenované věci. Pokud chcete darovat finanční částku, bude nejlepší, když zajedete do hobby marketu a vyjmenované věci rovnou nakoupíte. Moc děkujeme!

Věci vozte do nové hasičárny za kinem,

DNES (SOBOTA) od 17:00 - 19:00 hod.

ZÍTRA (NEDĚLE) od 9:00 - 11:0 hod.

Jinak volejte na tel. 728 516 490

Datum vložení: 26. 6. 2021 17:31