Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel 3 904 (stav k 1.1.2021). více...

II. veřejné projednání revitalizace sídliště na ulici Papírenská

Veřejné projednání

Informujeme občany o termínu II. veřejného projednání revitalizace sídliště na ulici Papírenské, které proběhne ve středu 29.9.2021 od 17 hodin v Kině Panorama Paskov.

Datum vložení: 29. 9. 2021 9:15
Datum poslední aktualizace: 29. 9. 2021 9:18
Autor: Bc. Gabriela Klimundová

Sledujte informace z našeho webu