Distribuce roušek

Piktogram roušky

Informace k distribuci roušek

Díky dobrovolníkům z řad občanů napříč věkovými kategoriemi, kteří šijí ochranné roušky, začalo dnes město Paskov s distribucí těchto roušek.

Roušky budou nejprve distribuovány seniorům a následně těm, kteří si o ně požádali na

tel. č. 727 931 392 prostřednictvím SMS ve tvaru: jméno, příjmení, adresa a počet ks nebo emailem  petra.konecna@mesto-paskov.cz

Během zítřejšího dne by mělo být k dispozici cca 500 ks roušek a dobrovolníci je budou rozvážet žadatelům dle stanoveného klíče.

Prosíme žadatele, aby byli ohleduplní a do svých žádostí uváděli jen nezbytné množství kusů t.j. max 1 rouška na osobu!

Od zítřejšího dne bude nošení ochranných prostředků na veřejnosti povinné, proto žádáme ty, kteří ještě roušku nemají, aby použili šátky či jiné textílie na zakrytí dýchacích cest.

MOJE ROUŠKA CHRÁNÍ TEBE, TVOJE ROUŠKA CHRÁNÍ MĚ

Datum vložení: 18. 3. 2020 17:49