Informace distribuce roušek

roušky

Město Paskov informuje občany o ukončení druhého kola distribuce ochranných roušek mezi občany Paskov a Oprechtic.

Rozdáno bylo více než 1800 kusu. Jsme si vědomi, že stále ještě někteří z Vás z různých důvodů roušku nedostali.

Od pondělí 30. března proto zahájíme třetí kolo distribuce roušek. Díky našim dobrovolníkům pro Vás připravujeme dalsích 1500 kusů.

Pokud ještě pro své rodiny roušky potřebujete, prosíme Vás, abyste si nejpozděni do pondělí do 6:00 znovu zaslali požadavek pomocí SMS na tel. 727 931 392 nebo emailem petra.konecna@mesto-paskov.cz ve tvaru: jméno, příjmení, adresa a poček kusů.

Distribuce bude probíhat v pondělí odpoledne. Roušky obdržíte do svých poštovních schránek.

Datum vložení: 27. 3. 2020 12:49
Datum poslední aktualizace: 27. 3. 2020 13:04