Město Paskov, pod které patří i část Oprechtice, se nachází na severní Moravě v okrese Frýdek-Místek. Leží na spojnici Ostravy a Frýdku-Místku. V nedávné historii (do roku 1918) bylo hraniční obcí mezi Moravou a Těšínským Slezskem - hranici tvořila řeka Ostravice. Paskov sousedí s obcemi Vratimov, Řepiště, Žabeň, Lískovec, Staříč, Brušperk, Oprechtice, Krmelín, Nová Bělá a Hrabová. Poslední dvě jmenované obce se již nacházejí v okrese Ostrava.

Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel je  3 954 (stav k 1.1.2022). více...

Pronájem nebytových prostor

Zámecká krčma

Město Paskov zveřejnilo záměr pronajmout nebytové prostory nacházející se v objektu č.p. 39 na ulici Nádražní v Paskově, za účelem provozování restaurace.

Písemné nabídky na pronájem, které musí obsahovat podnikatelský záměr na využití výše
uvedených nebytových prostor a návrh výše nájemného (měsíční) mohou zájemci podávat na
podatelně Městského úřadu v Paskově do 18.06.2024 do 11,00 hod.

Podrobné informace jsou zveřejněny na úřední desce města Paskov.

Zveřejněno 24.5.2024

Datum vložení: 17. 6. 2024 8:13

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu