Sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu

SBĚR NEBEZPEČNÉHO A VELKOOBJEMOVÉHO ODPADU, VÝKUP STARÉHO PAPÍRU  1

Ve dnech 22.-23. září 2021 se uskuteční v Paskově a Oprechticích sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu.

Ve středu 22.9. budou kontejnery na VO a NO přistaveny na parkovišti u kina a na ulici Na Kopečku a ve čtvrtek 23. září na sídlišti ul.Papírenská a v Oprechticích u hasičárny. Po oba dny a na všech stanovištích proběhne sběr v době od 9 hodin do 17 hodin.

Datum vložení: 10. 9. 2021 13:36
Autor: