Umístění kontejnerů na trávu a větve

tráva

Město Paskov informuje občany, že kontejnery na trávu a větve jsou umístěny v těchto místech:

• na ul. Národního odboje – za čističkou
  • na ul. Smetanově - u podjezdu na točně na Folvarku
  • ve sběrném místě na ul. Místecká

Víkendově budou kontejnery přistaveny:

• na ul. Polní v Mitrovicích - kontejner na trávu i větve
  • v Oprechticích – u kulturního domu kontejner na trávu, na točně (u aut. zastávky Garáže) kontejner na větve.

Dodržujte prosím třídění zeleného odpadu, nedávejte větve do kontejneru na trávu a opačně, nedávejte trávu ani větve do kontejnerů v igelitových pytlích - ztěžuje to práci našim zaměstnancům při odvozu.

Neodvážejte trávu a větve do lesů nebo okolních obcí!

Děkujeme.

Datum vložení: 28. 4. 2023 10:56