OMEZENÍ PROVOZU SBĚRNÉHO DVORA

Omezení provozu od 6. 4. 2021 do října 2021.

Město Paskov bude od 6.4.2021 provádět stavební úpravy sběrného dvoru. Z tohoto důvodu bude sběrný dvůr po dobu výstavby omezen. V rámci města budou po celou dobu výstavby volně dostupné kontejnery s možností uložení trávy a větví. Pro trávu bude nastaven i víkendový systém pro občany Oprechtic a Mitrovic. O lokalitách, kde jsou kontejnery umístěny, Vás budeme informovat. V přední části sběrného dvoru bude připraveno drobné zázemí k odevzdání oděvů, elektrospotřebičů a drobného odpadu. Velkoobjemový odpad bude z prostorových důvodů možné odevzdat jen v omezené míře. Doba výstavby je plánována do října 2021.

Z tohoto důvodu využijte možnost odevzdání velkoobjemového odpadu v termínu 24. a 25.3.2021.

Po celou dobu výstavby je možné odevzdání velkoobjemového odpadu na sběrném dvoře v Řepištích a ve Vratimově u společnosti FCC.

Vytvořeno: 20. 3. 2021
Poslední aktualizace: 20. 3. 2021 12:14