Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel 3 904 (stav k 1.1.2021). více...

Ing. Milan Klimunda

Neuvolněný místostarosta

1. patro
kancelář č. 206 (schůzky dle telefonické dohody)

- Výstavba, investice
- Údržba bytového nebytového fondu
- Územní plánování
- Bezpečnost (PČR, MěP F-M)
- Financování projektů

Role v org. struktuře

Neuvolněný místostarosta - Město Paskov, Nádražní 700, Paskov
Neuvolněný místostarosta - Zastupitelstvo, Nádražní 700, Paskov
Neuvolněný místostarosta - Výstavba, investice, údržba bytového nebytového fondu, územní plánování, bezpečnost (PČR, MěP F-M), financování projektů - Rada, Nádražní 700, Paskov

Stáhnout vizitku (vCard)

Sledujte informace z našeho webu