Aktuality ve městě - Panský pivovar v Paskově

AKCE 5+1 zdarma na prodej našich piv v PET lahvích, a to jak na vlastní odnos, tak i na rozvoz. K prodeji pouze 1,5 litrové láhve.

Pokud jste všechny své zásoby přes víkend zkonzumovali, přidáváme další den rozvozu, rozvoz tedy v ÚTERÝ a v PÁTEK 🍻🍻🍻

😍😍😍 budeme rádi, když nám i nadále zachováte přízeň a budete nás dále sdílet a doporučovat 🙂

AKCE 5+1 zdarma na prodej našich piv v PET lahvích samozřejmě pokračuje, a to jak na vlastní odnos, tak i na rozvoz. K prodeji pouze 1,5 litrové láhve.

Objednávky na rozvoz přijímáme na pivovarpaskov@seznam.cz, ve zprávách na FB, na IG nebo přes web zachranpivo.cz 😉 Zachraň pivo

🏎 🏎 🏎 Rozvoz piva bude probíhat vždy v ÚTERÝ a v PÁTEK (cca odpoledne). Objednávky na úterní rozvoz přijímáme do pondělí. Objednávky, které přijdou v úterý a později rozvalžíme v pátek 🙂 Rozvoz je zdarma platí pro území níže, pokud si objednáte alespoň 5 kusů. Mimo vymezené území po domluvě.

🏎 Území rozvozu:
okres Ostrava - město
města Havířov, Karviná, Frýdek - Místek a blízké okolí (cca do 15 km)

Do objednávky vždy napište počet kusů (včetně kusu zdarma), druh, své jméno, adresu, telefon a případně preferovaný den rozvozu. U rozvozu platba pouze PŘEVODEM na účet č. 2601125895/2010 předem - pokud nejste majitelem účtu, do poznámky připojte své jméno.

Pivo k odnosu každý všední den od 12:00 do 16:00 hod v okně, stačí zaklepat 💪🏽 v případě vlastního odnosu platby pouze hotově

💲 CENY

OBECNÍ 10° světlé výčepní