Aktuality ve městě - Pozvánka na dětský den v zámeckém parku

plakát

Pionýrská skupina Paskov ve spolupráci s městem Paskov vás zvou na 18. DĚTSKÝ DEN, tentokrát na téma VEČERNÍČEK, které se bude prolínat celým zámeckým parkem Paskov.

Soutěže na stanovištích budou v plném proudu od 14:00 do 18:00 hodin. Registrace dětí na stanoviště bude do 16:00 hodin u obou vstupních bran.

Připravili jsme pro vás krásný doprovodný program pro děti i dospěláky. Vystoupí hudební skupina MYŠ & MAŠ, kapela JASNO a zpívající právník IVO JAHELKA. Nebudou chybět ani skákací atrakce a každé soutěžící dítě se po splnění všech úkolů může těšit na hodnotnější odměnu. Drobné občerstvení a dobroty na stanovištích budou pro děti jako každý rok zdarma díky sponzorům, kteří Dětský den podporují.

Pionýrská skupina Paskov

Datum vložení: 31. 5. 2022 12:24