Aktuality ve městě - RBP zdravotní pojišťovna – spolupráce s klienty prostřednictvím informačních středisek

logo

Zdravotní pojišťovna RBP již delší dobu prostřednictvím programu "Partner213", umožňuje občanům Paskova aktivně spolupracovat s pojišťovnou.

Tento program pomáhá klientům komunikovat s pojišťovnou online prostřednictvím vybraných informačních středisek v městech a obcích, kde RBP nemá svou vlastní pobočku.

Pro občany města Paskov a okolí je k dispozici pracoviště "Partner213" v prostorách Městského úřadu Paskov, Nádražní 700.

Spolupráce funguje tak, že klient RBP předá doklad pro pojišťovnu (žádost o úhradu preventivní péče) v listinné podobě pověřenému zaměstnanci Městského úřadu. Po ověření základních identifikačních a kontaktních údajů klienta je doklad naskenován a prostřednictvím zabezpečeného messagingu předán RBP do aplikace "my213".

Bližší informace poskytne Mgr. Monika Kaštanová, tel.: 734 620 688

Datum vložení: 24. 4. 2024 15:26