Aktuality ve městě - Senioři úspěšně ukončili další semestr své univerzity

logo

Během druhého kurzu zimního semestru školního roku 2022/2023 proběhlo vyhodnocení minulého semestru takzvané virtuální univerzity třetího věku (VU3V).

Všem 16 studentům z řad seniorů se jej podařilo úspěšně absolvovat. Dodejme, že pro to museli splnit nejen povinnou docházku na šest kurzů, při kterých se promítaly filmy zaměřené na tématiku českých dějin, ale také úspěšně prostřednictvím svých počítačů odpověděli na otázky testů souvisejících s informační náplní těchto filmů.

Všem byl předán diplom a potvrzení, které si mohou vložit do indexu. Pro většinu z nich šlo již o druhý úspěšný semestr. Až jich budou mít úspěšných šest, mohou se těšit na slavnostní symbolické promování na půdě České zemědělské univerzity v Praze, která projekt VU3V připravila a také jej organizačně pro několik set míst na celém území České republiky zastřešuje.

V novém semestru studenti pokračuji dál v tématu českých dějin.

Miroslav Lysek, koordinátor VU3V

Datum vložení: 28. 11. 2022 10:22