Aktuality ve městě - Vybudování denního stacionáře v předzámčí zámku Paskov

předzámčí

Město Paskov v současné době zahajuje realizuje projekt, jehož cílem je podpora rozvoje sociálních služeb ve městě při současném snížení energetické účinnosti a uplatňování protiepidemických zásad proti šíření viru COVID-19.

Město Paskov na realizaci projektu obdrželo dotaci v rámci 101. Výzvy IROP - Sociální infrastruktura se zvýšenou energetickou účinností – SC 6.1.

Předmětem projektu je přestavba části předzámčí zámku Paskov za účelem vybudování denního stacionáře pro seniory s kapacitou 12 klientů. Součástí projektu je také pořízení vnitřního vybavení stacionáře, pomůcek pro klienty a pořízení ekologického vozidla pro sociální službu. Poskytovatelem nové sociální služby bude Charita Frýdek-Místek.

V současné době se připravuje výběr dodavatele, projekt by měl být ukončen do konce roku 2023.

Projekt „Vybudování denního stacionáře v Zámku Paskov“ je spolufinancován Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19. Další financování bude řešeno z vlastních zdrojů včetně příspěvku Lenzingu Biocel Paskov a.s.

Datum vložení: 23. 12. 2022 11:11