Bezplatná přeprava seniorů nad 70 let v tarifní zóně 18

V integrovaném dopravním systému ODIS v tarifní zóně 18, kam Paskov patří, je od 1.1.2015 umožněna bezplatná přeprava občanům nad 70 let na linkách a spojích dopravců Dopravní podnik Ostrava a.s. a ARRIVA MORAVA a.s. Cestující se musí prokázat platným osobním dokladem (občanský průkaz nebo cestovní pas). Kompenzaci za vzniklou ztrátu v tržbách dopravců hradí město. Občané Paskova nad 70 let se tak mohou bezplatně přepravovat do Ostravy, kde je tato bezplatná přeprava již dlouhodobě umožněna. POZOR: bezplatná přeprava neplatí pro jiné linky, např.: ČSAD F-M a.s., nebo vlaky Českých drah a.s., či linky mimo ODIS.

Datum vložení: 5. 1. 2015 0:00
Autor: