Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel 4 001 (stav k 1.4.2012). více...

Zastupitelstvo města

Zastupitelstvo města Paskov ve volebním období 2018 až 2022 má 21 členů. Ustavující schůze zastupitelstva se konala dne 1. 11. 2019 a byli na ní zvolení představitelé vedení města.
Do působnosti zastupitelstva patří zejména schvalování programu rozvoje města, hospodaření s majetkem města, schvalování rozhodujících majetkoprávních úkonů, schvalování rozpočtu a závěrečného účtu města, vydávání obecně závazných vyhlášek, volba, zřizování a ustanovení orgánů města a udělování čestných občanství a cen města. Zastupitelstvo města zasedá podle schváleného jednacího řádu. Zasedání zastupitelstva města jsou veřejná.

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech.