Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel 3 904 (stav k 1.1.2021). více...

Dostávejte důležitá oznámení z našeho webu prostřednictvím SMS, e-mailu nebo prostřednictvím aplikace

Smart Info

Informace z města můžete dostávat pomocí nové služby pro občany.

Nová mobilní aplikace – V OBRAZE. Bližší informace k aplikaci naleznete zde: neuvedeno/mobilni-aplikace/

Do aplikace se nemusíte registrovat, neposkytujete žádná osobní data.

Informace můžete dostávat také prostřednictvím SMS a e-mailu, tak jak jste zvyklí.

Bližší informace o službě Smart Info naleznete zde: mesto/informace-od-nas/

Datum vložení: 18. 8. 2021 14:27
Datum poslední aktualizace: 18. 8. 2021 14:30
Autor: Bc. Gabriela Klimundová