Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel 4 001 (stav k 1.4.2012). více...

Dostávejte důležitá oznámení z našeho webu prostřednictvím SMS, e-mailu nebo prostřednictvím aplikace

Smart Info

Dovolujeme si Vás informovat, že od 1.7.2021 již nebudeme využívat služby Mobilního rozhlasu.
Informace však můžete nadále dostávat pomocí nové služby pro občany a návštěvníky našeho města.

Nová mobilní aplikace – V OBRAZE. Bližší informace k aplikaci naleznete zde: neuvedeno/mobilni-aplikace/

Do aplikace se nemusíte registrovat, neposkytujete žádná osobní data.

Informace můžete dostávat také prostřednictvím SMS a e-mailu, tak jak jste zvyklí.

Bližší informace o službě Smart Info naleznete zde: mesto/informace-od-nas/

Datum vložení: 8. 6. 2021 10:00
Datum poslední aktualizace: 8. 6. 2021 10:00
Autor: Bc. Gabriela Klimundová

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech.