Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel 4 001 (stav k 1.4.2012). více...

Webové stránky se upravují..

Dotazník - Komunitní plánování sociálních služeb

Vážení spoluobčané,

každá obec i město se snaží pro své obyvatele zajistit co nejlepší prostředí pro život. Nejinak je tomu i v našem městě.  Jednou z mnoha oblastí infrastruktury je i oblast týkající se sociálních služeb.

Množstvím, kvalitou a rozsahem sociálních služeb na daném území se zabývá i komunitní plánování sociálních služeb. Komunitní plánování je metoda, prostřednictvím níž se plánuje rozvoj sociálních služeb v oblasti pro konkrétní skupiny znevýhodněných osob (zdravotně postižení, senioři, rodiny s dětmi, osoby ohrožené sociálním vyloučením apod.)

Dovolujeme si Vás tímto požádat o vyplnění dotazníku, na základě kterého budeme mít možnost zjistit Vaše názory a požadavky. Výsledky dotazníkového šetření budou použity jako podklady zpracování Komunitního plánu rozvoje sociálních a souvisejících služeb Regionu Slezská brána a jeho obcí 2022 – 2027.

Dotazník, prosí, vyplňte do 15.6.2021.

DOTAZNÍK K VYPLNĚNÍ

Datum vložení: 20. 5. 2021 8:10