Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel 3 904 (stav k 1.1.2021). více...

Kondiční cvičení pro ženy

Kondiční cvičení pro ženy 1

13.9.2021 se vrací pravidelné pondělní kondiční cvičení pro ženy pod vedením paní Markéty Adámkové.

Cvičení bude probíhat v sále KCP  každé pondělí od 19:00-20:00 (vstup zadním vchodem).

S sebou : karimatka (podložka na cvičení)
                 sálová obuv
                 pití

Jednorázové vstupné 45 Kč

Datum vložení: 7. 9. 2021 10:53
Datum poslední aktualizace: 7. 9. 2021 11:28
Autor: Bc. Gabriela Klimundová

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech.