Léto na kole - 11.6.2022

Po dvouleté odmlce se vrací akce Léto na kole s plnou parádou a novou trasou!

22 kilometrů dlouhá trasa povede z Ostravy-Jih přes Hrabovou, Paskov, Krmelín, Novou Bělou, až do cíle, kterým bude oslava 750 let Staré Bělé.

Sraz před cyklojízdou bude od 8:30 u Starobělské Koliby v Bělském lese, start pak v 9:30 na témže místě. Na startu obdrží každý registrovaný účastník účastnickou kartičku, na kterou dostanete na každém stanovišti razítko. Pro účastníky, kteří dorazí do cíle se všemi razítky, bude připraveno občerstvení a překvapení.

Registrujte se na stránkách Léto na kole

plakát

2022_leto_na_kole_a2_tisk_1.jpg