Mimořádné svozy bioodpadu

Vážení spoluobčané,

nastala doba krásného barevného podzimu a s tím spojeného padání listí. Ač je tato skutečnost veskrze romantická, má i svou stinnou stránku ve formě hromady listí tlejícího na zemi a sousedských sporů kvůli dusivému dýmu linoucího se ze sousedova ohniště, na kterém se snaží oné hromady listí zbavit.

Ti uvědomělejší si již jistě pořídili samostatnou nádobu na bioodpad, ale je jasné, že v této době nebude její kapacita dostačovat a proto vycházíme vstříc nejen těm, kteří svou nádobu na bioodpad mají, ale i všem ostatním a připravili jsme pro vás několik sběrných míst na bioodpad, která můžete dle libosti a ZDARMA využít k ekologické likvidaci BIOODPADU. Sběrné kontejnery na těchto místech jsou a budou pravidelně vyváženy a v případě, že dojedete na sběrné místo a kontejner bude přesto plný, můžete svůj náklad vysypat i mimo. O následné naložení se již samozřejmě postaráme.

Pevně věřím, že touto nabídkou zamezíme zbytečným sousedským sporům a zejména obtěžujícímu dýmu nad našim městem!

Sběrná místa jsou umístěna:

1. ve dvoře za budovou Městského úřadu  - 49.7323175N, 18.2950575E
  2. na Folvarku u podjezdu k Ostravici pod železniční vlečkou (zde je i kontejner na velkoobjemový odpad) - 49.7265822N, 18.3045578E
  3. kontejner na křižovatce ulic Nádražní a U parku – ten je pouze na listí z parku (nejedná se o kontejner města, ale Fakultní nemocnice v Ostravě) - 49.7310831N, 18.2970853E
Datum vložení: 2. 11. 2015 0:00
Autor: Ing. Milan Klimunda