Otevření sběrného místa

Otevření sběrného místa 1

Dnes bylo otevřeno sběrné místo na adrese Místecká 1015.

Sběrné místo bude otevřeno pravidelně v úterý od 8:00 do 12:00, ve čtvrtek od 14:00 do 18:00 a každou lichou sobotu od 8:00 do 11:00.

Sběrné místo odebírá odpady pouze od obyvatel Paskova a Oprechtic na základě předložení odpadové kartičky. Odpadovou kartičku získáte přímo na sběrném místě během jeho otevírací doby po předložení dokladu totožnosti.

Na sběrném místě je možné odevzdat pneumatiky, barvy, oleje, jedlé oleje, akumulátory, baterie, žárovky, zářivky, velké elektro, dřevo, objemný odpad, kovy, stavební suť. Velké kusy nábytku (skříně, stoly, komody a jiné) je potřeba dovézt rozložené na desky.

Mimo otevírací dobu bude denně od 7:00 do 19:00 zpřístupněn přední prostor k odevzdání drobného odpadu (sklo, papír, plasty, oděvy, malé elektro, větve, biologický odpad).

Bližší informace poskytne paní Ester Palacká na tel. 607 036 574 nebo přímo na sběrném místě.

Leták evidence odpadu

Paskov_Letak evidence odpadu na SM_web.pdf