Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel 4 001 (stav k 1.4.2012). více...

Webové stránky se upravují..

Pomoc samoživitelům - Charita Frýdek-Místek

Před koncem roku proběhl benefiční koncert, v rámci kterého přispěli dárci Charitě Česká republika přes 9 milionů korun na podporu samoživitelů. Výtěžek byl rozdělen mezi diecéze a nyní je možné část prostředků využít také v našem regionu.
V příloze najdete potřebné informace pro příjemce podpory.

Charitní sbírka pomůže samoživitelům.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 480,84 kB