Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel 3 904 (stav k 1.1.2021). více...

Služba osobní asistence

Posláním  osobní  asistence  je  individuálně  pomáhat  osobám  se zdravotním  postižením a seniorům, překonávat jejich nepříznivou sociální situaci způsobenou změnou zdravotního stavu, nebo vysokým věkem a to  prostřednictvím  kvalifikovaného  osobního  asistenta.

Dovolujeme si Vás informovat o volné kapacitě služby osobní asistence, která je poskytována uživatelům ve Frýdku - Místku a jeho okolí.

Posláním  osobní  asistence  je  individuálně  pomáhat  osobám  se zdravotním  postižením a seniorům, překonávat jejich nepříznivou sociální situaci způsobenou změnou zdravotního stavu, nebo vysokým věkem a to  prostřednictvím  kvalifikovaného  osobního  asistenta.

Ten  uživatele  podporuje  a provází  v jeho přirozeném  prostředí,  a pomáhá  mu  k soběstačnosti  a  schopnosti  se  plnohodnotně zapojit  do  běžného života.

Zájemci o službu musí vyplnit Dotazník, který je dostupný na našich internetových stránkách www.czp-msk.cz a odeslat nám ho prostřednictvím emailu, popř. poštou. Zájemci mohou také kontaktovat v úředních hodinách sociálního pracovníka na tel.č. 558 431 889, který mu podá veškeré informace.

Zároveň si dovolujeme Vám zaslat informační letáčky, kde najdete informace o službách, které poskytujeme na detašovaném pracovišti ve Frýdku - Místku.

Datum vložení: 23. 3. 2021 7:35
Datum poslední aktualizace: 23. 3. 2021 8:29
Autor: Bc. Gabriela Klimundová

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Sledujte informace z našeho webu