Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel 4 001 (stav k 1.4.2012). více...

Webové stránky se upravují..

Úprava provozu na linkách DPO

Informujeme občany, že v souvislosti se současnou COVID situací bude v pondělí 16.11.2020 na všech linkách provozovaných DPO zaveden provoz dle sobotních jízdních řádů. Od středy 18.11.2020  bude provoz opět dle stávajícího stavu.

Toto bylo dohodnuto i na základě výsledků sčítání ve vozidlech DPO ze dne 29.10.2020, tedy jeden den po státním svátku, v období prázdnin, kdy vážený průměr obsazenosti činil za tento den 14%.

Datum vložení: 10. 11. 2020 14:24
Datum poslední aktualizace: 10. 11. 2020 14:26