Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel 3 904 (stav k 1.1.2021). více...

Veřejné projednání revitalizace sídliště na ulici Papírenská

Veřejné projednání

Informujeme občany o termínu veřejného projednání revitalizace sídliště na ulici Papírenské, které proběhne ve čtvrtek 19.8.2021 od 17 hodin v Kině Panorama Paskov.

Pozvánka - veřejné projednání revitalizace sídliště na ulici Papírenské

pozvánka_veřejné projednání_revitalizace sídliště Papírenská_082021.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 75,4 kB
Datum vložení: 13. 8. 2021 8:45
Datum poslední aktualizace: 13. 8. 2021 8:48
Autor: Bc. Gabriela Klimundová

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech.