VÝLUKA

323 – OSTRAVA – VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ (A ZPĚT)

VRATIMOV – PASKOV

5. 6. 2017, od 7:25 do 18:05 hod.

Vážení cestující, provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje, že ve výše uvedeném termínu proběhne v úseku Vratimov – Paskov na trati 323 – Ostrava – Valašské Meziříčí (a zpět) výluka. Dopravce České dráhy, a.s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:

Nahrazení náhradní autobusovou dopravou

Po dobu výluky budou všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

Vlak Sp 1642 bude nahrazen v úseku Ostrava-Kunčice – Frýdek-Místek.

Vlaky mohou navýšit zpoždění o 10 až 15 minut.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy: Vratimov – před nádražní budovou, Paskov – před nádražní budovou, Ostrava-Kunčice – před nádražní budovou, Frýdek-Místek – před nádražní budovou.

U vlaků dotčených výlukou může dojít k omezení poskytovaných služeb. Bližší informace o omezení služeb najdete na webových stránkách www.cd.cz, v mobilní aplikaci Můj vlak nebo na Kontaktním centru (e-mail – Info@cd.cz, tel. 221 111 122)

Datum vložení: 1. 6. 2017 10:18
Autor: