Výzva občanům - územní plán

Výzva

V průběhu loňského roku prováděli pracovníci Katastrálního úřadu v katastrálním území Paskov revizi údajů katastru nemovitostí. Předmětem revize byly především obvody budov, druhy pozemků, způsob využití pozemků, typy a způsob využití staveb, atd.

Pro uvedení nemovitostí do souladu s požadavky Katastrálního úřadu je v některých případech nutné, aby došlo k úpravě územního plánu.

V této souvislosti vyzýváme všechny vlastníky nemovitostí, kterých se to týká, ale i ostatní, kteří na tom mají vlastní zájem, aby podali žádost o změnu územního plánu co nejdříve, nejpozději pak do 20. dubna 2022, aby mohly být tyto žádosti projednány zastupitelstvem města dne 6. června 2022.

Jelikož se změny územního plánu provádějí zpravidla jednou za několik let, je opravdu nutné využít této možnosti a včas si podat žádost o změnu územního plánu.

Podrobný postup naleznete na webových stránkách města: mesto/uzemni-plan/, případně kontaktujte Městský úřad Paskov,  Ing. Lyčkovou, tel. 702 022 363, e-mail vladislava.lyckova@mesto-paskov.cz. Další informace Vám poskytnou také na Magistrátu města Frýdku-Místku, odboru územního rozvoje a stavebního řádu.

Ing. Milan Klimunda, pověřený zastupitel pro územní plánování

mapa.png