Vybudování denního stacionáře v Zámku Paskov

logo

Město Paskov v současné době realizuje projekt, jehož cílem je podpora rozvoje sociálních služeb ve městě při současném snížení energetické účinnosti a uplatňování protiepidemických zásad proti šíření viru COVID-19. Město Paskov na realizaci projektu obdrželo dotaci v rámci 101. Výzvy IROP - Sociální infrastruktura se zvýšenou energetickou účinností – SC 6.1.

Předmětem projektu je přestavba části Zámku Paskov za účelem vybudování denního stacionáře pro seniory s kapacitou 12 klientů. Součástí projektu je také pořízení vnitřního vybavení stacionáře, pomůcek pro klienty a pořízení ekologického vozidla pro sociální službu. Poskytovatelem nové sociální služby bude Charita Frýdek-Místek.

V současné době se připravuje výběr dodavatele, projekt by měl být ukončen do konce roku 2023.

Projekt „Vybudování denního stacionáře v Zámku Paskov“ je spolufinancován Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19.

Registrační číslo projektu: CZ.06.6.127/0.0/0.0/21_124/0017320

Ing. Zdeněk Bělík – člen rady města