Rozloha katastrálního území Paskova činí 1120 ha, Oprechtic 58 ha. Počet obyvatel 4 001 (stav k 1.4.2012). více...

Webové stránky se upravují..

Základní škola Paskov

Základní škola Paskov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Kirilovova 330
739 21 Paskov

www.zspaskov.cz

Základní škola

Základní škola Paskov, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace je úplná škola s devíti postupnými ročníky většinou po dvou paralelních třídách.

Škola je umístěna v centru města s výbornou dostupností hromadné dopravy z přilehlých obcí a také s možností dopravy do měst Frýdek-Místek a Ostrava.

Zřizovatelem Základní školy Paskov, okres Frýdek-Místek, příspěvkové organizace je Město Paskov.

Škola vykonává činnosti základní školy (nejvyšší povolený počet 490 žáků), školní družiny (nejvyšší povolený počet 90 žáků) a školní jídelny (nejvyšší povolený počet 500 stravovaných).

mobilní aplikace

google-play-download